לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

טיפולי א.א.ג. כושלים – רשלנות רפואית

תחום אף, אוזן, גרון, הקרוי בעגה המקצועית “א.א.ג”, כולל תביעות רשלנות רפואית מסוגים רבים. מגוון הטיפולים המוצעים כיום במסגרת א.א.ג מאפשרים לחולים ליהנות משיפור משמעותי באיכות החיים.

טיפולי א.א.ג. כושלים – רשלנות רפואית

יחד עם זאת, שכיחות הטיפולים אינה מבטלת את הסיכונים הנגרמים כתוצאה מרשלנות רפואית. א.א.ג הוא ענף מורכב וגדול המתייחס לכל המחלות הקשורות במערכות האף, האוזן והגרון. רופאים המתמחים ב- א.א.ג מתמקדים מדי יום במחלות שונות וצריכים להחליט על שיטת הטיפול המתאימה.

מה נדרש מרופא א.א.ג ומה נדרש מבתי המשפט?

על מנת להתמחות בטיפולי א.א.ג יש לעבור הכשרה ולסיים לימודים ברמה גבוהה. רופא מומחה המבצע הליך רפואי בתחום של א.א.ג ובעקבותיו חווה המטופל נזקים פיזיים או נפשיים עשוי לעמוד לתביעות רשלנות. בתי המשפט הם אלו שבוחנים האם התקיימה עוולת רשלנות רפואית, מה חלקו של הרופא ומה הם הפיצויים הנדרשים עבור הניזוק.

קשר סיבתי בטיפולי א.א.ג כושלים

רוב תביעות הרשלנות הרפואית בעקבות טיפולי א.א.ג כושלים עוסקות בלוע, אוזניים, דרכי נשימה, בלוטות רוק ודרכי דיבור. בנוסף, ישנן תביעות שהן תוצאה של טיפולים בגידולים בראש או בצוואר. רופאי א.א.ג עוסקים בתחומי התמחות ספציפיים ולכן עורך דין מטעמו של התובע צריך להוכיח כי נגרם נזק בריאותו שניתן היה למנוע באמצעות טיפול א.א.ג תקין. הקשר הסיבתי הוא זה שמאפשר לבית המשפט לקבוע את גובה הפיצוי.

דוגמאות לרשלנות רפואית

בטיפולי א.א.ג וגם בתחומים רפואיים אחרים נחשבים אי הפניה של מטופל, אי אבחון או התנהגות לא סבירה לעילות בגין תביעות רשלנות רפואית. רופא א.א.ג אשר אינו לוקח בחשבון את עברו הרפואי של המטופל מציב אותו בסיכון. התעלמות מתסמינים קודמים של מחלות אף, אוזן וגרון, מתן תרופה לא מתאימה או מקרים בהם לא מאובחנות מחלות אוזניים עשויים להחמיר את מצבו של המטופל. על מנת לבדוק מתי טיפול א.א.ג כושל הוא תוצאה של רשלנות רפואית יש להתייעץ עם עורך דין. הקדימו לפנות לייעוץ משפטי, אספו את כל הנתונים על הטיפול ובקשו מעורך הדין לגבש אסטרטגיית תביעה המתאימה למצבכם.

מחפש עורך דין? צריך ייעוץ משפטי? פנה אלינו: מוקד עורכי הדין המוביל והמקצועי בישראל מאז 2006.

צוות של עורכי דין מובילים בתחומם במגוון רחב של התמחויות משפטיות. ליצירת קשר חייג: 077-9974772

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: גביע.אין באמור לעיל ובאתר חוזה משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר משפט תעבורה לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר משפט תעבורה עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!