לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

עורך דין דיני משפחה

הליך הגירושין בישראל יכול להיות ארוך ומסורבל ולגרום לבני הזוג ולילדיהם, עוגמת נפש רבה. האם ניתן לעשות זאת אחרת? בהחלט!

עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה טוב ומקצועי יכול להפוך את השלב הזה בחייכם לקל יותר ולסייע לכם לסיים את הליך הגירושין, תוך זמן קצר.

ראשית, פנו אל עורך דין משותף. כך תוכלו לחסוך את עלויות שכר הטרחה של עורך דין נוסף ולשמור על כבוד הדדי אחד כלפי השנייה.

במקרים לא מעטים, מתקשים בני הזוג לשוחח זה עם זו, מבלי להיגרר לריבים וצעקות. האם גם במצב זה, אפשר לפנות אל עורך דין אחד? ללא ספק! יש לפנות אל עורך דין דיני משפחה, אשר יכול להעניק לבני הזוג, ייעוץ גירושין, בנוסף לשירותים המשפטיים הרגילים.

הליך גירושין – איך עוברים אותו בשלום?

פרידתם של בני זוג היא תחילתה של תקופה קשה, אין ספק בכך. הפרידה דורשת הסתגלות מצד שני הצדדים לאורח חיים שונה וכאשר יש ילדים משותפים, מחויבים בני הזוג להמשיך ולתקשר זה עם זו, למרות החלטתם להיפרד.

הליכי גירושין רבים מאופיינים בריבים ובמחלוקות קשות, אשר גורמות לסחבת משפטית ארוכה ולרגשות קשים של בני הזוג זה כלפי זו. זוהי אינה חייבת להיות המציאות שלכם!

מקצועיותו של עורך דין דיני משפחה, נמדדת ביכולתו לפתוח את ערוצי התקשורת בין בני הזוג, ולהביאם למצב שבו שיוכלו להגיע להסכמות לגבי ענייני הגירושין.

כאשר מצליחים הצדדים להסכים על אופן חלוקת הרכוש, נושא המשמורת ומזונות, יכול עורך דין דיני משפחה, לנסח הסכם גירושין ולהגישו לאישור בית המשפט לענייני משפחה. כך, מסיימים את הליך הגירושין תוך קצר ובשלום.עורך דין משפחה

עורך דין דיני משפחה – ייעוץ גירושין

בשנים האחרונות הולכת וגדלה המודעות לכך כי הליך גירושין, אנו חייב להיות קשה כל כך מבחינה רגשית ומסורבל מבחינה משפטית.

מן הפן המשפטי – הדרך הקצרה ביותר לסיום ההליך הוא באמצעות הסכם גירושין. הדרך אליו, עוברת דרך הפן הרגשי, בו מטפלים על ידי ייעוץ גירושין.

עורך דין דיני משפחה מעניק ייעוץ גירושין לזוגות המבקשים להתגרש בנועם ולשמור על מערכת יחסים הורית תקינה.

מטרתו של הייעוץ היא להשיב לבני הזוג את היכולת לתקשר זה עם זו, על מנת שניתן יהיה להגיע להסכמות בנושאים המהותיים: משמורת, מזונות וחלוקת רכוש.

משמורת ילדים

אחד הנושאים מעוררי המחלוקת בין בני הזוג אשר החליטו להתגרש, הוא נושא המשמורת של הילדים. לעיתים, כל אחד מבני הזוג, מעונין במשמורת מלאה ובמקרים אחרים, אחד מן ההורים מעוניין במשמורת משותפת, אך הצד השני, איננו מסכים לכך.

בשל המצב הרגשי בו נמצאים בני הזוג בהליך גירושין, הם מתקשים לעיתים, להקשיב לטיעוני הצד השני ומתבצרים בעמדתם. עורך דין דיני משפחה מחזיר את הדיאלוג למקום רציונאלי ולא רגשי ומתרכז בפתרון אשר ישקף את טובת הילדים.

למעט מקרים בהם הוחלט על משמורת משותפת, יש לקבוע מי יהיה ההורה המשמורן ולהגיע להסכמה לגבי הסדרי ראייה.

תחומים נוספים בדיני משפחה

עורך דין דיני משפחה, מטפל בעניינים רבים נוספים, למשל:

1. ירושה : חלוקת עזבונו של אדם שנפטר, הוא נושא השייך לדיני המשפחה. אם קיימת צוואה, יגיש עורך הדין, בקשה לקבלת צו קיום צוואה. במקרה שבו, לא הותיר המנוח, צוואה, יש לבקש מן הרשם לענייני ירושה, צו ירושה, לחלוקת העזבון על פי הקבוע בדין.

2. צו הגנה : כאשר אדם נמצא בסכנה פיזית מיידית בשל אלימות בן משפחה, יש לפנות אל עורך דין דיני משפחה, אשר יגיש בקשה לצו הגנה.

3. הסכם ממון : בני זוג המבקשים לערוך ביניהם הסכם ממון, יפנו אל עורך דין המתמחה בדיני משפחה.

עורכי דין העוסקים בתחום דיני המשפחה, מטפלים במגוון רחב של נושאים. המרכזי שבהם הוא הליך הגירושין. זכרו – ניתן לעבור הליך זה בשלום, באמצעות ייעוץ גירושין ועריכת הסכם גירושין.

מחפש עורך דין? צריך ייעוץ משפטי? פנה אלינו: מוקד עורכי הדין המוביל והמקצועי בישראל מאז 2006.

צוות של עורכי דין מובילים בתחומם במגוון רחב של התמחויות משפטיות. ליצירת קשר חייג: 077-9974772

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: עץ.אין באמור לעיל ובאתר חוזה משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר משפט תעבורה לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר משפט תעבורה עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!